Organ Nakli Merkezi

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Organ Nakli Merkezi diplomalı ve yutdışı deneyimli, alanlarında uzman pek çok sağlıkçıdan oluşuyor.

 

Merkez, organ bağışlarının arttırılması konusundaki çalışmalara önemli bir destek veriyor  ve toplumu bilinçlendirme adına Türkiye genelinde eğitim programları düzenliyor.

Organ nakli ile ilişkili tüm bilim dallarının bulunduğu Yeditepe Üniversitesi Hastanesi’ nde  disiplinler arası ekip organizasyonu sayesinde, nakil olan her hastanın geniş kapsamlı bakım görmesi sağlanıyor. Nakil cerrahlarından, enfeksiyon uzmanlarına kadar değişik uzman doktorlardan oluşan ekip, hastaların tüm ihtiyaçlarını karşılamak için titizlikle çalışıyor.

Böbrek, karaciğer, pankreas, kalp nakilleri yapmış olan merkez,  nakil bekleme listesi konusunda da avantajlı olması sebebiyle, nakil bekleyen hastaların da şanslarını arttırıyor.

Organ bağış oranlarındaki yetersizlik nedeniyle pek çok kişi organ beklerken hayata veda ediyor.Organ bağışlayarak  ölmek üzere olan pek çok kjşinin hayata yeniden merhaba demesini sağlayabilirisiniz.

Hayatı Paylaşın, Organ Bağışlayın…


İletişim için;

Organ ve Doku Nakli Koordinatörü: Bade Vatan

bade.vatan@yeditepe.edu.tr
Tel: 0216 578 40 00 ( 4974)