Yönetimden Mesaj

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi ve Bağlı Kurumları olarak temel prensiplerimiz, sürekli gelişen tıp teknolojilerini yakından takip etmek, geleceğin tanı ve tedavi yöntemlerini hayata geçirmektir. Eğitimlerini Türkiye’nin ve dünyanın en seçkin tıp fakültelerinde tamamlamış uzman doktor ve profesyonel sağlık kadromuz, dünya standartlarında teknolojik donanımımızla insan sağlığına değer katmaya devam ediyor.

Aynı zamanda, Türk Sağlık Sektörü’ne getirdiğimiz kaliteyi belgelemenin de haklı gururunu yaşıyoruz. Sağlık standartları konusunda dünyanın en önemli belirleyicisi olan JCI (Joint Comission International) tarafından ilk denetimde tüm sistemimiz ile tüm standartlarda akredite edildik. Başka bir deyişle, kalitesini ve başarısını uluslararası düzeyde belgeleyen ilk Türk Üniversite Hastaneleri Grubu olmaya hak kazandık.

Bilim ve teknolojinin insan sağlığı için bir araya getirildiği Yeditepe Üniversitesi Hastanesi ve Bağlı Kurumları, üniversite hastanesi olmanın farkıyla bilgi ve teknoloji üretmeye devam ediyor. Kurulduğumuz günden bugüne sürekli artan başarımız ve insan sağlığını her şeyin üstünde tutan bakış açımız gücümüze güç katıyor. Hastanemiz, çatısı altında görev alan tüm çalışanlarıyla Türkiye’yi daha sağlıklı bir geleceğe taşıyor ve bu kutsal görevin bilinciyle çalışmalarına devam ediyor.

Hedefimiz; genel, branş hastanelerimiz ve poliklinik hizmetlerimiz ile sağlık sektöründe referans gösterilen üniversite sağlık kurumları topluluğu olmaktır.

/**/