Yasal uyarı

Bu internet sitesindeki bilgiler Yeditepe Üniversitesi Hastanesi ve Bağlı Kurumları (Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri, Yeditepe Üniversitesi Göz Merkezi, Bağdat Caddesi Polikliniği, Genetik Hastalıklar Değerlendirme Merkezi ) tarafından yalnızca eğitim amacıyla sunulmaktadır. Profesyonel tıbbi bakım yerine geçmemektedir ve tıbbi tavsiye ve hizmetler sunulmamaktadır. Yeditepe Üniversitesi Hastanesi ve Bağlı Kurumları, hiçbir hal ve şartta, bu sitede yer alan veya bu site aracılığıyla erişilen bilgilerin kullanımıyla (veya hatalı kullanımıyla) herhangi bir biçimde ilişkilendirilebilecek hiçbir zarar veya sorumluluktan ötürü doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya yükümlü olmayacaktır.

Bu sitede yer alan bilgilerin doğru olmasını sağlamak için elden gelen her türlü çaba sergileniyorsa da, Yeditepe Üniversitesi Hastanesi ve Bağlı Kurumları bu sitede yer alan sayfalardaki hiçbir yazım hatasından veya eksikliğinden ötürü sorumlu veya yükümlü olmayacaktır.

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi ve Bağlı Kurumları, bu internet sitesinin kullanıcılarına, ilgilerini çekebilecek başka internet sitelerine üst bağlantılar kurarak bu sitelere erişim sağlayabilir. Yeditepe Üniversitesi Hastanesi ve Bağlı Kurumları bu internet sitelerinden erişilebilecek herhangi bir bilgiye dair, bunların doğruluğu ve eksiksizliği de dahil olmak üzere, hiçbir beyanat veya güvence sunmamaktadır. Yeditepe Üniversitesi Hastanesi ve Bağlı Kurumları, başka bir internet sitesine üst bağlantı içerirken, bu sitelerde belirtilen görüş veya düşüncelere ilişkin hiçbir onayda bulunmamaktadır.

Bir sağlık sorununuz varsa veya böyle bir sorununuz olduğundan şüpheleniyorsanız, hekiminize danışınız.

Yayın Tarihi : 19/02/2021