Cinsel İşlev Bozuklukları Kliniği

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Cinsel İşlev Bozuklukları Merkezi, çiftlerin cinsel hayatlarındaki sorunları çözmek amacıyla kurulmuştur.

Yapılan araştırmalar her üç kişiden ikisinin hayatlarının bir döneminde cinsel sorun yaşadığını gösteriyor. Bu kadar yaygın problemler olmalarına rağmen cinsel sorunlar kolayca anlatılamayan mahrem konular. Uzman kişilere danışılmadığı sürece kulaktan dolma yanlış bilgilerle sorunlar daha da büyütüyor ve başka sorunları beraberinde getiriyor. Profesyonel merkezlere başvurulduğu takdirde cinsel işlev bozukluklarının tedavileri mümkün.

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Cinsel İşlev Bozuklukları Merkezi’ nde, cinsel işlev bozukluklarının tedavisinde multidisipliner yaklaşım benimseniyor. Psikiyatri, jinekoloji ve üroloji birimleri ile işbirliği içinde çalışılan merkezde, ihtiyaç duyulduğunda nöroloji bölümünden de destek alınabiliyor.
Başvurular hasta mahremiyetine titizlikle uyularak, gizlilik içerisinde, bu konuda özel eğitim görmüş uzmanlar tarafından değerlendiriliyor.

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Cinsel İşlev Bozuklukları Merkezi’ni diğer merkezlerden ayıran en önemli özelliği, belirli bir odası ve tabelasının olmaması. Tamamen bilinçli olarak yapılan bu uygulamayla çiftlerin kendilerini rahat hissetmeleri ve toplum baskısından uzak olmaları sağlanıyor.

Detaylı bilgi için:
Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Bağdat Caddesi Polikliniği
0216 467 88 60 - 65

Yayın Tarihi : 18/02/2019
/**/